Prosinec 2008

nový design

22. prosince 2008 v 21:49 | Ivulka |  >>>layouty na blog<<<
Tak jsem tady s novým designem a proč, že je tak pozdě, když jsem ho slibovala už dřív?
To, že jsem neměla moc času, to už je samozřejmost :oD, ale hlavně jsem si nemohla žádný vybrat. Brouzdala jsem denně po netu, ale žádný se mi nelíbil. Chtěla jsem něco zimního, ale nic nebylo podle mých představ...Pak sem si řekla, tolik času jsem už dala hledání, za tu dobu jsem si ho mohla udělat sama!
:oD...no jo, dala jsem se do toho, ale zjistila sem, že to není žádná sranda :oD...nějaké zkušenosti s PhotoFiltrem jsem už měla, ale s blogem v nastavení? Tak to byla pro mě špaňelská vesnice :oD...
Po mnoha nadávkách a výbuchách vzteku jsem konečně něco vyplodila a co vzniklo? To posuďte sami...
Po pravdě, že bych byla nějak moc nadšená, tak to nejsem, ale protože jsem do toho vložila tolik času, nakonec jsem se rozhodla ho sem dát.
A když už, tak proč ne ho rovnou zpřístupnit ostatním, že??? :oD...Rozhodla jsem se, že se musím zlepšit a když budu mít náladu, tak zase nějaký vytvořit, tímhle se ze mě oficiálně stala tvořitelka velmi amatérských layoutů :oD...a jakož to taková musím mít svou dílnu, která bude přístupná pro všechny :oD
Na tenhle layoutek se můžeme mrknout TADY, kde jsem ho pracně vytvářela 8o)...
A co se týče dalším kapitolek...tak s pravdou ven! Píšu jeden příběh, který má zatím okolo 65 stran, a který se na blogu ani jinde na netu neobjeví...teď mám od něj takovou mini pauzičku a chtěla bych se podívat na Kess a Potomka, tak snad brzy přibyde kapitolka ;o)...zítra jsem pryč a o Vánocích psát na 99% nebudu, ale pak...ha, těšte se!
Zatím se s vámi loučím a přeji ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE!!!
Ifulda/Ivulka/If*