Tak se zasmějte

11. června 2007 v 19:30 | Ifulda |  >>>"F"típky<<<
1) "Tvoje žena se hodně ráda směje, že?" povídá jeden muž druhému. "Jak to víš?" "Když jsem jí posledně vyprávěl vtip, smála se tak, že málem vypadla z postele!"
2) Můj dědeček se každý den koupal ve van se studenou vodou. Povídám mu: "Ddečku, vylez z té vany, nastydneš a zemřeš." Ddeček vylezl z vany, nastydnul a zemřel.
3) Poklidný saloon na Divokým Západ. Vejde pistolník, dá výčepnímu na hlavu meloun, odejde na 10 kroků, meloun sestřelí a řekne "I am Johny." Za chvíli vejde další pistolník, dá výčepnímu na hlavu broskev, odejde na 20 kroků, broskev sestřelí a řekne "I am Billy." Za další chvilku přijde Pedro , dá výčepnímu na hlavu minci, odejde na 100 kroků, ustřelí mu kebuli a řekne "I am sorry."
4) Víte, co prolétne broučkovi hlavičkou, když narazí na přední sklo automobilu? Přece prdelka.
5) Pan Novák strávil pknou dovolenou v zahraničí a vrací se ve výborné nálad domů. Při východu z letišt celník provádí namátkovou kontrolu a ptá se pana Nováka: "Koak, whisky, cigarety?" "Né, dkuji jste moc laskavý, ale šálkem kávy bych nepohrdl."
6) Ptá se lord sluhy: "Má citron zobáček?" "Ne, pane." odpoví sluha. "A nožičky?" "Ne, pane." "Tak to jsem si do čaje vymačkal kanára."
7) "Nechcete si sednout, ddečku?" "Ne, dkuji chlapče, já jedu jen jednu stanici." "Jen si sednte, ddečku, nejste totiž v autobuse, ale v parku."
8) Je zajímavé, že ostří hoši mají obyčejn tupé tváře.
9) Rozdíl mezi budíkem a opilcem je v tom, že když se natáhne budík, tak jde, ale když opilec, tak zůstane ležet.
10) "Obžalovaný, jak jste mohl svou ženu, matku dvou dtí, tak bezohledn zadusit polštářem?" "Jak bezohledn? Nechtl jsem vzbudit dti."
11) Volá lord na sluhu: "Jeane, přineste mi klavír." "Klavír, pane?" táže se sluha. "Ano, klavír." "A proč pane?" "Mám na nm doutník."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maaki maaki | E-mail | 16. července 2007 v 17:06 | Reagovat

Ahoj,potřebovala bych noty k písničce it is you ze shreka, prý si to hrála na klavír.dik moc

2 katka katka | 6. května 2008 v 19:50 | Reagovat

dobrý vtipy až na to kdyby sis to vžycky ještě přečetla a doplnila chybějící písmenka než to uložíš ale neva....jinak celkem v klidu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama