Červen 2007

PÁR DNŮ TADY NEJSEM!!!

25. června 2007 v 21:03 | Ifulda |  >>>Oznámení<<<
Tak Vám oznamuji, že tady pár dnů nebudu, přesněji od zítřka do čtvrtka, kdy bych se měla vrátit. Je to opravdu jenom pár dnů, ale píšu to proto, ať nečekáte žádnou novou kapitolku. A kde že to budu? Budu na prázdninách u mé neeeeeeeeeejlepší kamarádky Martinky! Už se moc těším!!!
Ještě jednou Vám všem přeji kráásné prázdninky!!!
Váše Ifulka
Oznámeníčko

25. června 2007 v 15:08 | Ifulda |  >>>Oznámení<<<
Malinko jsem si hrála a konečně jsem našla návštěvnost, kterou jsem si dala na blog. To to ale trvalo, co??? :-D

***NOVÁ ANKETA, TAK SE PŘIPOJ***

25. června 2007 v 14:52 | Ifulda |  >>>Ankety<<<
No, abych věděla, ke které povídce mám dát novou kapitolku v nejbližší době, tak mi prosím tě pomoz...

Oznam

25. června 2007 v 14:48 | Ifulda |  >>>Oznámení<<<
Možná jste si všimli, že jsem udělala můj blog malinko přehlednější!!! Tak doufám, že se v tom vyznáte!!! :-D
Určitě nemůžu zapomenout Vám všem popřát nádherné letní prázdniny!!! Proč Vám to přeji už teď? Protože některé školy končí už dnes a některé už skončily dávno, což jim nesmírně závidím!!!
No, tak abych to zbytečně neprotahovala, tak si prostě užíjte prázdniny naplno, tak, jako já!!! :-D


6. Malý žertík

19. června 2007 v 15:28 | Ifulda |  - Catrin
Taková menší kapča, snad se nebudete zlobit a prosím o komentíky :-)
Cat si na ošetřovně poležela ještě tři dny. Za tu dobu se na ni přišli podívat i její spolubydlící ze Zmijozelu.
Dnes Cat konečně opustila ošetřovnu, kde celou domu vymýšlela nějakou pomstu na kluky, ale ne tak hnusnou, než co udělali oni jí. Věděla, že kdyby věděli, co ten lektvar způsobí, tak by ho nenechali vybuchnout.
Celé vyučování proběhlo téměř v klidu, na oběd si šla opět sednout na Lili. Po chvíli se k nim přidali i Poberti.
"Nazdárek Evansová." řekl Potter. "Jé, Greenová, tebe už pustili z ošetřovny?" řekl provokatérsky Potter. Remus s Petrem jenom pozdravili a mlčky si sedli poblíž.
"No jasně, Pottre, co bych tam ještě asi tak dělala?" zeptala se Cat nevinně.
"No, tak to máš pravdu. Vyspávala sis pěkně na ošetřovně a ostatní se museli učit! Si ještě stěžuj." odpověděl jí Black s úšklebkem. Cat mu na to raději neodpověděla. Kdyby prožíval celé noci to, co ona, taky by mluvil jinak!
"Nějak jsi zticha, Greenová, copak se nás bojíš?" zeptal se Black s úšklebkem. Cat vyprskla smíchy.
"To jako myslíš tebe?" zeptala se, když ji přešla první vlna smíchu.
"Koho jiného?" zeptal se vítězně, to se ale Cat opět rozesmála, až skončila na zemi. Po chvíli se k ní přidala i Lili.
"Co to do nich vjelo?" zeptal se nenápadně Sirius Jamese.
"No to nevím, ale vypadá to dost divně, když se tady tak válí." odpověděl James. Black přikývl a zvedl Lili ze země, pak i Cat, které se ještě stále smáli jako pominuté.
"Čemu se tak smějete?" zeptal se James.
"Blackovi." odpověděla jednoduše Cat. Sirius po ní hodil vražedný pohled, ale Cat mu na to nic neřekla.
"Jen počkej, to si ještě odskáčeš." řekl jí chladným hlasem.
"Jenom aby jsi nelitoval, Siriusku." ušklíbla se Cat. Poté se ještě dlouhou dobu škádlili a dohadovali, než konečně kluci odcházeli. Na tu chvíli Cat čekala. Když už vycházeli, pomocí kouzla jim podrazila nohy a oni se svezli po hlavě dolů na zem. Obě dívky se začali hrozně smát a s nimi i celá Velké síň. I někteří profesoři měli co dělat, aby se zplna hrdla nerozesmáli. Oba kluci vrhli po Cat vražedný pohled a pak raději odklusali pryč.
"Tak to se ti povedlo." pochválila svou kamarádku Lil.
"Díky." řekla Cat a poté už šla do ZSM, kde si potřebovala ještě něco napsat. Cestou potkala Siriuse, jak se na chodbě líbá s nějako dívkou. Ani nevěděla proč, ale hrozně ji to naštvalo. Když už je tady tak pěkně viděla, chtěla toho využít. Jak se ti dva dál líbali, Cat na ně použila kouzlo, které způsobilo, že částmi těla, kterými se ti dva nyní dotýkali, se nemohli teď nijak odtáhnout. Prostě jako by byli přilepení k sobě. Cat se začala opět hrozně smát, ale trochu ji mrzelo, že to nikdo neviděl, i když to nespíš uvidí.
"Muzruš mo!" snažil se Black přikázat Cat o zrušení kouzla.
"Cože jsi to říkal, nerozuměla jsem ti, Blacku." ušklíbla se Cat. Sirius se snažil jeho slova zopakovat nějak zřetelněji, výsledek byl však stejný.
"No nic, když se se mnou chceš bavit jenom takhle, tak to já zase půjdu." pak odešla. Po cestě byl slyšet její smích. Tak to ti jenom tak neprojde! Říkal si Sirius. Oba dva museli spolu do NSM, kde je mohl konečně někdo zbavit toho kouzla. Nakonec se ho ujmul Remus.
"To Cat, že jo?" smál se James.
"To Greenové nedaruji! Pěkně si to odskáče!" zuřil Sirius, i přes to, že se mu smála celá NSM.

5. Ošetřovna

17. června 2007 v 15:28 | Ifulda |  - Catrin
Tak a je tady další kapitolka, opět ke Catrin. Tak vám přeji krásný počteníčko a prosím komentujte!!! :-D
"Jak jste něco takového mohli udělat!" vztekala se Lili, když Křiklan s Cat odešli.
"Ale my jsme nevěděli, že ten lektvar tak pálí, nebo co to vlastně bylo." obhajoval se Potter.
"Nevěděli? Vy jste to NEVĚDĚLI? Víte, jak to bolí? Používáte vy někdy mozek?! Jste takový tupci! Víte, co se mohlo stát, kdyby nedostala ten lektvar od Křiklana?" Lili byla opravdu hodně nazlobená.
"Ale prosím tě, nepřeháněj to!" odbyl jí Black, jako kdyby se nic nestalo. "Chvíli se prospí na ošetřovně a pak bude zase v pohodě!"
"Takže vy jste naprosto klidní, že? Málem jste jí zabili, ale vždyť to je u vás na denní pořádku! Vy jste tak arogantní, tak ubozí, až je mi z vás špatně! Styďte se!" s těmito slovy se vydala na ošetřovnu a nechala tam oba poberty tak.
Když se Cat probudila, byl už další den. Měla na sobě několik obvazů a celé tělo ji bolelo. Věděla, kdo jí to udělal a ze srdce je nenáviděla! Jak jí teď chyběl její bráška, který by se jí zastal, ale on tady nikde nebyl! Ani nemohl být, protože on je mrtvý, stejně jako její rodiče!
"Ahoj, jak to jde?" zeptala se jí Lil, která seděla vedle její postele na židli a všimla si, že Cat už nespí.
"Ahoj, jo, ujde to." odpověděla jí Cat.
"Já…no, víš, kdo ti to udělal?" zeptala se Lil.
"Jasně, že to vím." odsekla Cat. "Ti tupci, kdo jiný!"
"No jo, ale měla by jsi vědět, že to neudělali schválně, no vlastně udělali, ale nevěděli, že ti to způsobí ty popáleniny." omlouvala je Lili.
"No jasně, co jiného bych od nich asi tak mohla čekat, že?" odpověděla Cat. Čím dál tím víc jí chyběl její bratr.
"Slečno Greenová, vy už jste vzhůru?" ozval se hlas madame Pomfreyová, kterou Cat ještě neznala. "Já jsem madame Pomfreyová, ošetřovatelka. Myslím, že bych vás, když vše půjde tak jak má, pustila už zítra. Teď se vás ale chci zeptat, kdo vám to udělal."
Lili strnula. Věděla, že až to Cat řekne, budou mít kluci obrovský průšvih a možná je i vyhodí ze školy, protože toho mají na svědomí už hodně.
"No jasně, že to vím." odpověděla Cat přátelsky. Lili začínala mít čím dál tím větší strach, i když ty dva nesnášela, za tu dobu, co je znala je měla docela ráda, i když si to nepřipouštěla. "To jsem si totiž udělala sama. Je mi to líto, že jsem vám způsobila starosti. Když jsem ten kotlík míchala, nedávala jsem pozor a převrhla ho." odpověděla Cat. Lili se na ni nevěřícně podívala. Ona ty dva ještě kryje? Ale proč? Za to, co jí způsobili je ještě neprozradí! Říkala si Lili sama pro sebe.
"Bylo to od vás velmi neopatrné, slečno. Máte školní trest u pana Filche. Teď se ale ještě odpočiňte a vy slečno Evansová už běžte." zavelela madame.
Lili utíkala do společenské místnosti. Dle očekávání tam byli i všichni poberti.
"Měli by jste být teď šťastní jako blechy!" řekla směrem k Siriusovi a Jamesovi.
"Ale, Evansová, proč by jsme měli být podle tebe šťastní?" zeptal se James. "No, i když..." nedořekl, protože ho přerušila Lili.
"Cat, i když věděla, že jste jí to s tím kotlíkem udělali vy, tak to na vám nepráskla a vzala to na sebe. Má kvůli tomu školní trest!" oznámila jim. Oba se na sebe udiveně podívali. Lil docela pobavily jejich udivené obličeje.
"Tak Zmijozel, jo?" ušklíbla se nakonec a pomalu odcházela.
"Počkej, Evansová!" zastavil ji James. "To jako myslíš vážně? Ona to doopravdy věděla a nepráskla nás?"
"Smrtelně vážně, Pottere." odpověděla Lili a šla do ložnice.
"Hele, možná není až tak špatná, jak si myslíte." řekla Remus, kterému se moc líbilo, kdež dostal Sirius ránu od holky a ještě k tomu od Cat.
"Možná…" odsekl Potter.
"Měli by jste se jí omluvit." nabádal je opět Remus.
"Tak to mě ani nenapadne!" zhrozil se Black.
"Možná má Remus pravdu, Siriusi, buďme rádi, že to na nás neřekla." řekl nyní Potter.
"Tak jo." povzdechl si Black a oba vyšli směr ošetřovna. Když vešli dovnitř, uviděli Cat, jak leží na jedné z mnoha postelí. Měla obvázané celé ruce, obvazy měla také pod pyžamem a na obličeji několik náplastí. Když přišli až k ní, zjistili, že spí.
"Probudíme ji?" zeptal se Black a stále se díval na spícího "anděla".
"Ne, necháme ji spát." odpověděl Potter. Pak se ale Cat vzbudila.
"Co tady vy dva děláte?" obořila se na ně.
"No…my…no…" začal koktat Sirius.
"Běžte pryč!" křikla a prudce vstala do sedu, což dělat neměla, protože tím si způsobila, že jí spáleniny na břiše začali hrozně bolet a ona sykal bolestí. Sirius ji včas zachytil, aby nespadla z postele.
"Madame Pomfreyová!" křičel Potter. Ta hned vyletěla ze své komůrky a zamířila ke Cat rovnou s nějakým tím "velmi dobrým" lektvarem, po kterém Cat v mžiku opět usnula.
"Jak na tom je?" zeptal se po chvíli Sirius.
"Myslela jsem si, že to bude lepší, ale vzhledem k tomu, že se jí rány na břichu hojí poměrně pomalu, poleží si tady ještě alespoň tři dny, i když jsem ji chtěla pustit zítra." s těmito slovy je vyhnala z ošetřovny.
"Tak to jsme mírně zvorali, co?" zeptal se Black.
"Neboj, ona to přežije." ušklíbl se Potter a oba šli zpět do nebelvírské spoječenské místnosti.

4.Hodina lektvarů

13. června 2007 v 21:02 | Ifulda |  - Catrin
Tak se konečně dozvíte, do které koleje Cat půjde, přeji příjemné počteníčko.
Jo a ještě abych nezapomněla, tak tuto kapitolku věnuji človíčku, který uhodl Catrininu kolej u minulé kapitolky v komentech!!! :-D Kdo to asi je????
Prosím komentujte, ať vím, jestli mám pokračovat...
"ZMIJOZEL!" Cat jenom vykulila oči. Podívala se po své kamarádce, kterou znala z vlaku, nechápavým pohledem. Pak ale šla ze svojí kolejí, ke Zmijozelu, kde ji uvítali aplausem.
"Ahoj, já jsem Nansy Partiová." představila se jí jedna holka s hnědými vlasy, která vypadala velmi nafoukaně.
"Leisa Janetová, Meg Flautová, Lucius Malfoy, Belatrix Blacková…" představovali se jí všichni z jejího ročníku, ale ani jeden jí nebyl sympatický. Všichni byli tak nafoukaní sebevědomí, až se to Cat nelíbilo.
Po večeři je Brumbál rozpustil do pokojí spát. Cat měla pokoj ve sklepení spolu s Nansy a Meg. Obě byly otřesné, ale Cat nijak neprotestovala, prostě to tam s nimi musí nějak vydržet.
V noci se jí zdál opět stejný sen. Ještě než vstala, přemýšlela, jaké by to bylo dnes v Krásnohůlkách. Pak ještě myslela na svého bratříčka, kterému by si dnes vylila srdíčko, ale nemohla, už neměla komu se svěřit, už byla jenom sama. Musím být silná! Já to zvládnu! Podporovala se Cat a zatlačovala slzy v očích.
Po chvíli vstala a šla na snídani do Velké síně, s Bleskem v patách, kde už většina studentů byla. Všimla si i Lili, tak šla přímo k ní.
"Ahoj Lili." pozdravila ji. Ta, když zjistila, kdo to je, usmála se.
"Ahoj, Cat! Pojď, sedni si za mnou, musíš mi vše povědět, co se včera stalo." vybídla jí Lili.
Cat si naložila na talíř ovesné vločky a dala se do vypravování. Řekla jí i to, že se jí studenti ve Zmijozelu ani trochu nezamlouvají, ale že zatím je to mezi nimi dobré.
"Ale, co tady dělá zmijozelačka?" ozvalo se jim za zády. Když se Cat otočila, uviděla tam všechny čtyři Poberty.
"Nevidíš? To jsem nevěděla, že nerozeznáš, když někdo sedí a povídá si. To už jsi tak neschopný?" zeptala se Blacka Cat.
"Takže opravdu jsem viděl správně, u nebelvírského stolu sedí zmijozelačka. To jsi tak blbá, že nerozeznáš zmijozelský stůj od nebelvírského?" ušklíbl se Black.
"A to jsi tak blbý, že nepoznáš, že se někdo s někým baví?" odpověděla Cat.
"Ale, snad se tady nebavíš s Evansovou?" ušklíbl se Potter.
"Co ti je do toho, Potter?" naštvala se Lili. "Já se můžu bavit s kým chci!"
"Jenomže ona je ze Zmijozelu, Evansová, ze Zmijozelu!" zdůraznil James.
"No a co? Ona není taková, jako ostatní! Ona je bezva kamarádka a-"
"Ona je bezva kamarádka!" opakoval její slova Potter.
"Jste vážně hnusný! Vidíte mě teprve podruhý a už se do mě navážíte. Proč? Protože mě klobouk zařadil do Zmijozelu?!" rozkřičela se Cat, až se po nich otočili všichni studenti včetně učitelů.
"A proč tě tam asi tak zařadil, Greenová? Klobouk se nikdy neplete! Rozděluje studenty podle povahy a tede dal do Zmijozelu! Proč asi, Greenová, hm?" křičel na ni Black.
"Vidím, že už máš svůj fajnový nosánek zase v pořádku, co Blacku? Tak si dej pozor, ať se ti zase něco nestane!" řekla rázně Greenová a chtěla co nejrychleji odejít, když v tom ji Sirius chytil pevně za zápěstí, až sykla bolestí.
"Ty mě nebudeš vyhrožovat, Greenová! Kdybych chtěl, nikdy by se to, co se stalo ve vlaku nestalo! Já totiž holky nebiju, ani jim neubližuju, ale když budeš zlá, udělám u tebe výjimku!" šeptl jí do ucha, ale stále ji nepouštěl.
"Ale prosím tě, nenech se vysmát!" odpověděla mu též šeptam.
"Ale já si opravdu nedělám srandu, stejně tak, jako ty včera. Nechtěj, abychom měli mezi sebou válku, nemusela by jsi dopadnout dobře."
"Jenom aby jsi byl ty v pořádku! A teď mě laskavě pust!"
"Proč bych to měl dělat. Aspoň vidíš, že na mě nemáš!" ušklíbl se Sirius.
"Kdyby tady nebylo tolik učitelů, tak by sis to pěkně schytal!" oba se stále bavili tak, aby to slyšeli jenom oni dva.
"Pane Blacku, co to tady vyvádíte?" zeptala se ho profesorka McGonagallová, která zrovna rozdávala rozvrhy. Když ji Sirius uslyšel, hned Cat pustil.
"Co bych dělal?" zeptal se nevinně a vzal si od ní rozvrh. Když si i Cat vzala svůj, odešla do svého pokoje, kde se nachystala na svou první hodinu, kterou byly lektvary spolu s Nebelvírem.
Když byla před učebnou, přiběhla k ní Lili.
"Nic si z Blacka nedělej, ať ti řekl cokoli!"řekla jí Lili.
"Neboj se, on mě nezastraší." odpověděla s úsměvem Cat.
"Jen aby jsi nelitovala, Greenová!" řekl Black, který spolu s Potterem stál kousek od nich.
"Nemám čeho litovat, Blacku!" odpověděla pevně za svým.
"Tak co, Evansová, ještě stále se bavíš se zmijozelákem, co? To tě ještě nepřestalo bavit?" rýpal Potter.
"Pottere, už mě nech na pokoji!" křikla Lili.
"No jo, ale když ono to nejde, když jsi se Zmijozelem!" odpověděl jí klidně Potter.
"Ježiši, už toho mám plný zuby! Vy ji neznáte! Posuzujete ji jenom podle toho, že je ve Zmijozelu! Představ si, Blacku, kdyby tě taky tak každý posuzoval, jak by se ti to líbilo?" řekla Lil naprosto vážně.
"To je ale něco úplně jiného! Já jsem v Nebelvíru, ale ona je ve Zmijozelu!" odpověděl jí Sirius. Docela ho naštvalo, že se o něm Lili takhle bavila.
"Tak, dovnitř!" zavelel profesor Křiklan, takže nikdo už nestihl na nic odpovědět. Poté se všichni vydali na hodinu. Cat se sedla vedle Lili a hned za ně si schválně sedl Black s Poterem.
"Tak, dnes budeme dělat lektvar s názvem Andělovy křídla, kdo ví, jaké má účinky…
Lili spolu s Cat to měly hotové mezi prvními. Pomalu už nabírali do nádobky, ze které lektvar Křikla známkoval, když Catinin kotlík najednou vybuchl a jeho obsah se vylil na ni. Té se hned na kůži začaly objevovat popáleniny, které nesnesitelně pálily. Lili se ohed po vybuchnutí kotlíku podívala na Jamese a Siriuse, kteří se začali smát, že jim jejich žert vyšel, pak ale, když Cat začala sténat bolestí, je smích přešel.
"Vy jste ale idioti!" křikla na ně Lili.
"To snad není možné!" křikl Křikla a přiřítil se za Cat, která už byla celá od popálenin. Vše ji tak bolelo, že začínala omdlévat bolestí. Křikla jí nejprve dal vypít neutralizační lektvar, poté pod ní vykouzlil nosítka a běžel s ní na ošetřovnu.

3.Bradavický expres

11. června 2007 v 20:13 | Ifulda |  - Catrin
Tak dnes ještě přidávám jednu kapitolku, doufám, že mě za ten konec nezabijete, ale nemohla jsem si to odpustit.
Prosím, pište komentářky, budu jenom ráda! :-D
Další den se Cat probudila celkem brzy. Avšak když sešla dolů, Teresa tam už na ni čekala. Pak, když posnídaly, se vydali na Příčnou ulici. Cat v Teresině přítomnosti zapomněla i na své problémy. Cítila se s ní dobře, ale rodinu jí nenahradila.
Na Příčné ulici si nakoupila vše, co potřebovala a ještě jedno malinké štěňátko, které bylo celé černé, jenom jedno ucho, jednu nohu a kolem oka mělo bílou skvrnu. Moc se jí líbilo a dala mu jméno Blesk, protože stále vyváděl a chtěl si hrát.
Poté se vrátili zpět. Další dny zde Cat prožila ve společnosti s Bleskem a někdy se za ní přišla podívat i Teresa.
Každou noc se jí však zdál sen, ve kterém viděla smrt svého otce. Ještě nebyla noc, aby se vyspala. Byla čím dál tím víc unavená, ale její pejsek jí vždy uměl zlepšit náladu.
Dnes měla jed poprvé do Bradavic. Oblékla si žluté plátěné bokové kalhoty a červené kratší tričko. Své havranově černé vlasy si nechala rozpuštěné a společně s Teresou se vydaly na nástupiště 9 a ¾, kde na studenty čekal vlak. Cat hledala volné kupé, ale nenašla ho, proto šla do nějakého, kde byla dívka ve věku asi jako Cat a měla nádherné zelené oči.
"Ahoj, prosím tě, máš tady volno?" zeptala se jí vlídně Cat.
"Jasně, klidně si přisedni." odpověděla dívka sedící v kupé.
"Já jsem Catrin Greenová, ale jsem radši, když se mi říká Cat." představila se. Dívka ji následovala.
"Já jsem Lili Evansová, ale tebe jsem tady ještě neviděla, ty jsi tady nová?"
"Jo, chodila jsem do Krásnohůlek." odpověděla Cat. "teď půjdu do pátého ročníku."
"To je bezva, to budeme chodit spolu, já jdu taky do pátého. A do které jdeš koleje?"
"Ještě nevím." odpověděla Cat.
"A proč jsi vlastně přestoupila?" zeptala se velmi zvědavě Lili. Po její otázce se v Catiných očích objevily slzy.
"Promiň, nejspíš o tom mluvit nechceš, že?" zeptala se honem Lili. Cat jenom přikývla. Ještě chvíli se bavili, než začala být Catrina hodně unavená.
"Nebude ti vadit, když si tady lehnu? Jsem totiž hrozně unavená a chci se na chvíli prospat." zeptala se, ale stále mluvila velmi smutným hlasem.
"Ale jasně. Mně to rozhodně vadit nebude." poté se u Cat objevilo její malinké štěňátko.
"Ten je tvůj?" podivila se Lili
"Jo, to je můj Blesk." odpověděla.
"Je nádherný." rozplývala se Lili.
"Dík." řekla Cat a poté se natáhla přes celé sedadlo, kde si vedlo ní lehlo štěně. Netrvalo dlouho a usnula. Opravdu ve spánku vypadala jako andílek, jenom kdyby měla světlé vlasy. Lili si začala číst nějakou knížku. Už jeli opravdu dlouho, pomalu se začínalo stmívat a Cat stále spala hlubokým spánkem.
Najednou do jejich kupé přišli dva kluci, dva poberti, James Potter a Sirius Black.
"Čau Evansová." řekl brýlatý chlapec a Sirius ho napodobil.
"Ale ne, už zase jdeš otravovat?" zeptala se Lili.
"Já a otravovat?" zeptal se James s úšklebkem.
"Koho tady máš, Evansová?" zeptal se Sirius, který si všiml spícího "anděla".
"Co tě to zajímá, Blacku? Běžte si otravovat někoho jiného!" řekla Lili rázně.
"Hele, Evansová, už jednou jsem ti řekl, že tě otravovat nejdu, tak s tím přestaň." odpověděl James.
"Ne? tak co tady chceš?" zeptala se ho vítězně.
"To tě nemůžem přijít ani pozdravit?" zeptal Sirius s úsměvem.
"Hm…NE!"
"Ale no tak, Evansová, jsem přece tví spolužáci." popíchl ji James.
Nyní se Cat už konečně probudila. Opět se jí zdálo o tom osudném dnu…
Když otevřela oči, uviděla v kupé ještě další dvě postavy, nějací kluci, kteří se bavili s Lili. Z jejich rozhovoru bylo poznat, že ji škádlí. Cat se tedy posadila, čímž na sebe upozornila.
"Á, Šípková Růženka nám už konečně vstala." provokoval Sirius.
"A nevymáchaná huba opět promluvila." odpověděla Cat, čímž se Lili naplno rozesmála. Sirius se podíval na Jamese, než opět promluvil.
"Hele, jseš chvíli vzhůru a už provokuješ?"
"Hele, vzbudím se a až provokuješ?" oplatila mu Cat stejnou mincí. Lili se opět začala nekontrolovatelně smát.
"Tak jo, jak se vůbec jmenuješ?" zeptal se nyní James.
"A jak se jmenujete vy?"
"Já jsem Sirius Black a tohle je James Potter." ujal se představování Sirius.
"Já jsem Catrin Greenová." také se představila Cat.
"Tak jo a odkud jsi, že jsem tě tu ještě neviděl?" zeptal se opět Sirius. Bylo u něj známo, že je to sukničkář. Jeden den jednu, další den druhou, jak prosté, že?
Po jeho otázce si však Cat vzpomněla na svůj sen, na ztracenou rodinu, na nesplněný slib od bratra… Lili věděla, že ani jí na to neodpověděla, natož tak jim.
"Už by jste měli vypadnout, nikdo tady o vás nestojí." řekla Lili.
"Ale prosím tě, Evansová, snad by jsi nás nechtěla vyhnat?" ušklíbl se Potter.
"Slyšeli jste? Nebo vám to mám zopakovat?" řekla Cat.
"Snad by jsi nám nechtěla něco udělat?" zeptal se Sirius až přehnaně milým hláskem.
"Tak jo, naposled. Vypadněte, já to neříkám jenom tak do větru." upozornila Cat.
"Vidíš ji, Siriusi? Ona nás chce normálně vyhnat!" řekl Potter a schválně se tvářil smutně.
"Vidím, Jamesi. A jestli nepůjdeme, tak nám něco udělá." odpověděl stejným tónem Black.
"Půjdeme?" zeptal se Potter. Pak odpověděli oba najednou.
"NE!" a začali se mírně smát.
"Jak chcete, já jsem vás varovala." řekla tiše Cat. Pak vstala v rychlosti blesku, napřáhla se a vrazila Blackovi pěstí do nosu, až to křuplo. Cat si poté mnula ruku, protože i ji to celkem bolelo, ale Sirius na tom byl o něco hůř. Okamžitě si chytil bolavý noc, ze kterého mu začala téct krev.
"Za to zaplatíš, Greenová!" křikl Black a vrhl po ní vražedný pohled.
"Já jsem tě ale varovala, i tvého kamaráda. Nemůžu za to, že jste tak arogantní." odpověděla a měla na obličeji úsměv. Lili na rozdíl od ní dostala nový záchvat smíchu, což dva Poberty rozčililo ještě víc. Pak bez pozdravu odešli z jejich kupé a chystali pomstu. Cat se ještě o své nové kamarádce dozvěděla, že je v Nebelvíru, stejně jako Poberti a že je prefektka.
Za chvíli už dorazili do Bradavic, kde se Cat přidala k prvákům. S nimi pak jela na loďkách až do Bradavic. Z dálky vypadaly opravdu nádherně. Tolik světýlek všude, jakoby to byly malinkaté světlušky. Po chvíli dorazili až do Velké síně, kde začal klobouk nejprve zpívat a pak zařazovat prváky do kolejí. Nakonec zařazoval Cat.
"Tak co s tebou?" ozvalo se jí v hlavě po nasazení klobouku. "Máš odvážné srdce, dále mnoho znaků Nebelvíru, ale také z tebe cítím obrovskou černou magii, kterou bys uplatnila ve Zmijozelu. Jsi velmi chytrá, ale ne dost rozvážná, proto tě pošlu tam, kde tvé schopnosti uplatníš a rozšíříš, alespoň myslím..."

Tak se zasmějte

11. června 2007 v 19:30 | Ifulda |  >>>"F"típky<<<
1) "Tvoje žena se hodně ráda směje, že?" povídá jeden muž druhému. "Jak to víš?" "Když jsem jí posledně vyprávěl vtip, smála se tak, že málem vypadla z postele!"
2) Můj dědeček se každý den koupal ve van se studenou vodou. Povídám mu: "Ddečku, vylez z té vany, nastydneš a zemřeš." Ddeček vylezl z vany, nastydnul a zemřel.
3) Poklidný saloon na Divokým Západ. Vejde pistolník, dá výčepnímu na hlavu meloun, odejde na 10 kroků, meloun sestřelí a řekne "I am Johny." Za chvíli vejde další pistolník, dá výčepnímu na hlavu broskev, odejde na 20 kroků, broskev sestřelí a řekne "I am Billy." Za další chvilku přijde Pedro , dá výčepnímu na hlavu minci, odejde na 100 kroků, ustřelí mu kebuli a řekne "I am sorry."
4) Víte, co prolétne broučkovi hlavičkou, když narazí na přední sklo automobilu? Přece prdelka.
5) Pan Novák strávil pknou dovolenou v zahraničí a vrací se ve výborné nálad domů. Při východu z letišt celník provádí namátkovou kontrolu a ptá se pana Nováka: "Koak, whisky, cigarety?" "Né, dkuji jste moc laskavý, ale šálkem kávy bych nepohrdl."
6) Ptá se lord sluhy: "Má citron zobáček?" "Ne, pane." odpoví sluha. "A nožičky?" "Ne, pane." "Tak to jsem si do čaje vymačkal kanára."
7) "Nechcete si sednout, ddečku?" "Ne, dkuji chlapče, já jedu jen jednu stanici." "Jen si sednte, ddečku, nejste totiž v autobuse, ale v parku."
8) Je zajímavé, že ostří hoši mají obyčejn tupé tváře.
9) Rozdíl mezi budíkem a opilcem je v tom, že když se natáhne budík, tak jde, ale když opilec, tak zůstane ležet.
10) "Obžalovaný, jak jste mohl svou ženu, matku dvou dtí, tak bezohledn zadusit polštářem?" "Jak bezohledn? Nechtl jsem vzbudit dti."
11) Volá lord na sluhu: "Jeane, přineste mi klavír." "Klavír, pane?" táže se sluha. "Ano, klavír." "A proč pane?" "Mám na nm doutník."

Ještě zepár

11. června 2007 v 19:17 | Ifulda |  >>>"F"típky<<<
1) Letí netopýr po lese a narazí do stromu: "Sakra, já se s tím walkmanem jednou zabiju."
2) Holčička si vložila do úst granát, ten explodoval a roztrhl jí pusu od ucha k uchu. Ostatní děti jí povídají, ty krávo ty se tomu směješ, ale nás to mohlo zabít.
3) Při hře na schovávanou: "Mami, mami našel jsem babičku !! A kdo ti dovolil hrabat se v zahoně !!
4) "Tati proč kohout kokrhá, tak brzy ráno ?" "To víš, když se slepice vzbudí, tak mu už nedovolí otevřít zobák."

Ješťééééééééééééééé

11. června 2007 v 19:12 | Ifulda |  >>>"F"típky<<<
1) Pozor, váš mozek bude optimalizován na vyšší výkon. Čekejte, optimalizuji ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Mozek nenalezen.
2) Pacient po těžké autonehodě: Pane doktore, proč si nemůžu nahmatat nohy? Doktor: Protože jsme vám amputovali ruce.
3) Jde blondýna po chodníku a říka si: "Hele, slupka od banánu, to zase upadnu..."
4) Víte, co se stane ze Sněhurky, když sáhne na elektrický kabel??? Popelka.

Další ftípečky

11. června 2007 v 19:09 | Ifulda |  >>>"F"típky<<<
1) Dva policajti ve frontě. První: "Ty, ja už necejtim nohy." Druhý: "Tak si čuchni k mejm."
2) Kohout stojí před stánkem a kouká, jak se grilují kuřata a říká: "No jo, válej se tu a opalujou. A na dvoře není do čeho píchnout !"
3) Během následující hodiny Vám bude pomoci Vašeho telefonu zvětšena kapacita Vašeho mozku... ... ... ... ... ... Bohužel Váš mozek nebyl nalezen.